Google Chrome

Google Chrome dla Mac

Wersja Google Chrome w wersji alfa

Google Chrome Canary to najnowsza wersja przeglądarki Google. W tej chwili możesz pobrać wersję stabilną , Google Chrome Beta , Google Chrome Developer, a teraz Google Chrome Canary, która jest wersją przeglądarki Alpha / pre-Alpha. Oznacza to... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pozwala zobaczyć najnowsze nadchodzące funkcje Chrome
  • Nie instaluje się w wersji stabilnej lub programistycznej

Wady

  • Bardzo niestabilny
  • Niewielkie wsparcie dla rozszerzenia

Dobry
7

Google Chrome Canary to najnowsza wersja przeglądarki Google. W tej chwili możesz pobrać wersję stabilną , Google Chrome Beta , Google Chrome Developer, a teraz Google Chrome Canary, która jest wersją przeglądarki Alpha / pre-Alpha.

Oznacza to, że wszystko, co pojawi się w Google Canary, najprawdopodobniej pojawi się zarówno w wersji dla programistów, jak i wersji stabilnej, więc jeśli chcesz pozostać w czołówce Google Chrome, to jest to, czego potrzebujesz. Dobrą wiadomością jest to, że po zainstalowaniu Google Canary, nie zainstaluje się ona na żadnej innej zainstalowanej przez ciebie wersji, więc możesz przetestować ją na zawartość swojego serca.

Ponieważ jednak jest całkowicie nietestowany i przeznaczony dla tych, którzy chcą pomóc Google w opracowywaniu kolejnej wersji Chrome, będzie on czasem bardzo niestabilny i nierzetelny, a także ostrzeżony, że wyśle ​​anonimowe statystyki użytkowania do Google.

Jeśli chcesz zobaczyć najnowszą nowinkę w rozwoju Chrome, Google Chrome Canary to Twoja odpowiedź.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na mac

Google Chrome

Download

Google Chrome Canary 55.0.2873.0

Opinie użytkowników o Google Chrome

Sponsorowany×